Książka o makijażu permanentnym jakiej jeszcze nie było!

"NOWE POKOLENIE PMU"

Linergisto !

Zapraszamy Cię do naszego świata PMU. To przebycie wyboistej drogi do miejsca, w którym teraz jesteśmy zainicjowało napisanie tej książki. Każdy uczy się na własnych błędach, ale pozwól że część z nich Ci oszczędzimy. Aby umiejętnie pigmentować ludzką skórę należy nie tylko dysponować do tego talentem, ale również trzeba posiadać rozległą wiedzę teoretyczną w tym zakresie. Przedstawione w książce informacje odnoszą się do naszych aktualnych doświadczeń, świadomości w pigmentacji oraz zdobytych przez lata umiejętności i wiedzy. Pisząc tą książkę nie zdawałyśmy sobie sprawy, że jesteśmy aż takimi przeciwieństwami w życiu i w pracy. Dzięki temu idealnie się uzupełniłyśmy oraz wzajemnie weryfikowałyśmy podczas pracy nad tym projektem. Pomimo różnych poglądów i doświadczeń wnioski, które wyciągnęłyśmy są takie same. Gdybyśmy na początku naszej pracy w zawodzie linergisty otrzymały takie kompendium wiedzy, nasza droga do sukcesu byłaby znacznie prostsza i przyjemniejsza.

290 zł

Dzięki tej książce

krok po kroku przyswoisz niezbędną wiedzę, którą powinni posiadać każda linergistka i każdy linergista
zrozumiesz cały proces pigmentacji, działania niepożądane i powikłania, dostaniesz instrukcje dotyczące wszystkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, konstrukcji karty klienta
uzyskasz szczegółowe informacje o przeciwwskazaniach i preparatach relaksujących
szeroki dział kolorymetrii i pigmentów pozwoli Ci z łatwością pracować z klientem
poznasz rodzaje urządzeń i igieł wykorzystywanych w makijażu permanentnym
znajdziesz informacje o metodach usuwania makijażu i wskazówki jak wykonać pigmentację naprawczą
zrozumiesz najczęstsze błędy w pigmentacji, najnowsze trendy i zagadnienia z zakresu marketingu
 

Książka
"NOWE POKOLENIE PMU"

Jest to zbiór ponad 100 stron konkretnej i rzeczowej wiedzy, która pozwoli Ci lepiej zrozumieć proces pigmentacji, usystematyzuje dotychczasową wiedzę, a także poszerzy horyzonty w tym fachu.

Nie jesteśmy związane z żadną marką, ani nie jesteśmy przedstawicielami żadnej firmy, książka nie stanowi reklamy, dzięki temu zawarte informacje są obiektywne i opierają się na naszych spostrzeżeniach. Wszelkie informacje znajdujące się w tej książce są zbiorem naszych doświadczeń i wiedzy zdobytej na studiach i szkoleniach, a także przez lata praktyki w zawodzie linergisty. Cenne uwagi, wnioski i wskazówki w różnych aspektach sprawią, że na pewno dowiesz się jeszcze więcej i poczujesz się pewniej jako specjalista w branży PMU.


Oświadczenie Barbary Drabczyk i Marty Woźniak
W związku z publikacją "Nowe Pokolenie PMU" wydaną w roku 2020, naszego autorstwa, pragniemy najmocniej przeprosić Panią Małgorzatę Ruprich, za to, że w sposób nieuprawniony użyłyśmy materiałów, których autorem jest Pani Małgorzata Ruprich, bez odpowiedniego oznaczenia. Bardzo żałujemy, że do takiego zdarzenia doszło i najmocniej za to zdarzenie przepraszamy.

„Dostrzegać swoje błędy – to inteligencja. Przyznawać się do nich – to pokora.
Więcej ich nie popełniać – to mądrość.”

autor: Thomas Alva Edison


O Nas


Nasze drogi połączyły się na studiach. Każde wspólne spotkanie dało możliwość dzielenia się wzajemnie pasją do makijażu permanentnego. Wiele dyskusji, wymiany doświadczeń i spostrzeżeń pozwoliło nam szerzej spojrzeć na zawód linergisty, czym bardzo chciałyśmy się podzielić. Tak powstała książka: "NOWE POKOLENIE PMU", która reprezentuje naszą wiedzę, poglądy i doświadczenia. Na co dzień pracujemy intensywnie jako linergistki w swoich salonach. Czas na NOWE POKOLENIE PMU!
 

Informacje o wysyłce

Informujemy, że wysyłka będzie realizowana po 12 kwietnia 2021 roku, ze względu na wyprzedaż całego nakładu
i oczekujemy dostawy z drukarni.

Skontaktuj się
z nami


Chcesz uzyskać więcej informacji napisz do Nas. Odpowiemy na Twoje pytania.

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

    Książka o makijażu permanentnym jakiej jeszcze nie było!

    "NOWE POKOLENIE PMU"